- ARCTIC

Цена
€84 00 / 164 29 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Arctic
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACFRE00181A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
ВОДЕН БЛОК: Меден
ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ: 450 mm
ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ: Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm
ПОМПА ОБОРОТИ: 800-2800 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12 V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 140 x 140 x 25 mm x 3 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА: Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 110 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.2 mmH2O
РАЗМЕРИ: 458 x 138 x 38 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Integrated VRM FanOffset Mounting for Intel and AMDIntel Contact FrameIntegrated Cable ManagementThe New P14 Pro Fans More Performance at Any SpeedPremium-Class RadiatorPremium TubingIncludes MX-6 Thermal Paste
ТЕГЛО: 2370 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000348
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACFRE00181A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
ВОДЕН БЛОК: Меден
ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ: 450 mm
ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ: Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm
ПОМПА ОБОРОТИ: 800-2800 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12 V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 140 x 140 x 25 mm x 3 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА: Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 110 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.2 mmH2O
РАЗМЕРИ: 458 x 138 x 38 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Integrated VRM FanOffset Mounting for Intel and AMDIntel Contact FrameIntegrated Cable ManagementThe New P14 Pro Fans More Performance at Any SpeedPremium-Class RadiatorPremium TubingIncludes MX-6 Thermal Paste
ТЕГЛО: 2370 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000348
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Arctic
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACFRE00181A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
ВОДЕН БЛОК: Меден
ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ: 450 mm
ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ: Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm
ПОМПА ОБОРОТИ: 800-2800 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12 V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 140 x 140 x 25 mm x 3 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА: Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 110 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.2 mmH2O
РАЗМЕРИ: 458 x 138 x 38 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Integrated VRM FanOffset Mounting for Intel and AMDIntel Contact FrameIntegrated Cable ManagementThe New P14 Pro Fans More Performance at Any SpeedPremium-Class RadiatorPremium TubingIncludes MX-6 Thermal Paste
ТЕГЛО: 2370 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000348
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACFRE00181A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
ВОДЕН БЛОК: Меден
ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ: 450 mm
ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ: Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm
ПОМПА ОБОРОТИ: 800-2800 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12 V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 140 x 140 x 25 mm x 3 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА: Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 110 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.2 mmH2O
РАЗМЕРИ: 458 x 138 x 38 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Integrated VRM FanOffset Mounting for Intel and AMDIntel Contact FrameIntegrated Cable ManagementThe New P14 Pro Fans More Performance at Any SpeedPremium-Class RadiatorPremium TubingIncludes MX-6 Thermal Paste
ТЕГЛО: 2370 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000348
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 140 x 140 x 25 mm x 3 pcs |
| ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ | 450 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 800-2800 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 2500 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 400 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12 V |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 110 CFM / 186.89 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 5.2 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 458 x 138 x 38 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Includes MX-6 Thermal Paste |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Integrated VRM Fan |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Intel Contact Frame |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Offset Mounting for Intel and AMD |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Integrated Cable Management |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Premium-Class Radiator |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Premium Tubing |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | The New P14 Pro Fans More Performance at Any Speed |
| ТЕГЛО | 2370 g |
| ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ | Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm |
| Тегло | 3.13кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Водно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 140 mm |
| Брой вентилатори (count) | 3 |
| Височина (mm) | 158 mm |
| TDP (W) | 350 |
| Термотръби (count) | 0 |
| RGB подсветка | ARGB |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 1700 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 28 dBA |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.13кг |
Arctic Liquid Freezer III Pro 420 Black – Мощно 420мм водно охлаждане с ARGB
Представете си безупречна охлаждаща производителност с Arctic Liquid Freezer III Pro 420 Black. Този висок клас вграден воден охладител разполага с огромен 420мм радиатор и три 140мм ARGB вентилатора, осигуряващи изключително разсейване на топлината за най-взискателните процесори. Усъвършенстваната конструкция на помпата и предварително нанесената термична паста MX-6 гарантират безшумна работа и дълготрайна надеждност.
Ключови Предимства
- Огромен 420мм радиатор — Осигурява максимална повърхност за ефективен топлообмен, поддържайки процесора хладен дори при големи натоварвания.
- Три 140мм ARGB вентилатора — Снабдени с вентилатори Arctic P14 PWM PST ARGB за безшумна и мощна въздушна струя и персонализирано осветление.
- Усъвършенстван дизайн на помпата — Помпата е интегрирана в радиатора за намаляване на шума и вибрациите, а голямата медна основа maximize термичния пренос.
- Широка съвместимост с гнезда — Поддържа Intel LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X и AMD AM5, AM4.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Водно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 140 mm |
| Брой вентилатори | 3 |
| Максимална скорост на вентилатор | 1700 RPM |
| RGB подсветка | ARGB |
| Цвят | Черен |
| Термотръби | 0 (течен охладител) |
Какво има в кутията
- Arctic Liquid Freezer III Pro 420 Black охладител
- 3 x Arctic P14 PWM PST ARGB вентилатора (предварително монтирани)
- Комплекти за монтаж за Intel и AMD гнезда
- Предварително нанесена термична паста MX-6
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















